BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Klasės susitikimas

Šeštadienį buvau klasiokų susitikime… 30 metų po vidurinės baigimo. Buvo linksma prisiminti senus laikus, vaikystės nuotykius, mokytojus ir t.t. Tačiau buvau nemaloniai nustebintas, tiesiog šokiruotas, kai kurių vaikystės draugų pažiūrų ir nuostatų. Štai kelios: Rusija teisingai daro, kad okupavo Gruziją; Landsbergis kalčiausias dėl Lietuvos bėdų ir yra saugumo agentas, bet dirba amerikonams (!?); Sąjūdį įkūrė KGB; Adamkus gina tik Amerikos interesus (nors, kaip nekeista, irgi yra kgb agentas :); pasaulį valdo žydai; Amerika (tiksliau Amerikos žydai) yra viso pasaulinio blogio šaltinis… Aš apakęs nuo tokio socialinio kretinizmo, bet turiu viltį (labai mažą), kad tai buvo tik noras pasiginčyti paaitrintas išgertos degtinės. Nors man, blaiviam, tai jau neatrodė juokingai. Gale išspaudžiau tik tokį minties “perlą”: “Klasiokų kaip ir tėvų - nepasirinksi”. Aš vis tiek juos myliu.

Rodyk draugams

komentarai (2) to “Klasės susitikimas”

  1.   neri
    Rugpjūtis 19th, 2008 | 22:46

    Oi, jau tie buvę klasiokai…
    Kita vertus, gal ir nebloga patirtis po kelių dešimtmečių vėl pasižiūrėti į tuos, už kuriuos galbūt šiandien jautiesi visa galva pranašesnis, nors tais laikais gaudavai nuo jų į nosį. Arba atvirkščiai: pamatyti, kad kažkada buvęs klasės pastumdėlis, amžinas atpirkimo ožys tapo gerbiamu visuomenėje politiku ar stambiu verslininku. Sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti… Man ne per seniausiai taip pat teko panašius susitikimus išgyventi. Įdomu sakyčiau buvo. Ramiai sau permąsčiau atsisėdus rytojaus rytą, pasidariau savo išvadas ir… gyvenu toliau.

  2. Balandis 25th, 2011 | 20:37

    I simply wished to say thanks once more. I’m not certain the things that I would have worked on without the type of techniques revealed by you relating to my situation. It actually was a hard dilemma in my view, nevertheless understanding a well-written avenue you processed it took me to leap over joy. I am happier for your assistance and in addition sincerely hope you are aware of an amazing job your are getting into educating many others all through your web site. I know that you have never met any of us.

Rašyk komentarą