BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Darbas: dizaineris-vairuotojas

Keista, bet pastebėjau, kad pas mus, jei tau apie penkiasdešimt ir esi kompiuteristas +dizaineris (VDA) ir neturi savo įmonės ar garsaus vardo, kai pasiūlai savo paslaugas ar užpildai kokį CV, į tave žiūri kaip į pedofilą-buldozeristą norintį šokti balete. GHY… GHY… GHY…
Kažkada turėjau sunkvežimio vairuoto teises, dar prieš armiją ir Dailės Akademiją.
O sunkvežimio vairuotojas kuriam apie penkiasdešimt atrodo visai normaliai ir priimtinai… Pasižiūrėjau į veidrodį: nu tip top. Kaip čia dabar tas teises persilaikyti iš B į C,E???

Reikia nuo kažko pradėti. Noriu būti tolimų pervežimų vairuotojas. Trucker'is tsakant… Suprantu, iš karto nieko nebus, bet kryptingai dirbant, po metų trejų gal pavyks, be to alga kelis kart didesnė nei dizainerio, tikrai verta pabandyti. Pradėsiu nuo šiandien…. gal nuo to, kad eisiu į regitra pasiklausti ar galima atgaivinti profesionalo vairuotojo teises laikytas 1979 metais, po to, žinoma, mokysiuosi sisioti į butelį (pradžioj namie, po to važiuojant) ir t.t ir pan. (rutina d:o)

Rodyk draugams

komentarai (7) to “Darbas: dizaineris-vairuotojas”

 1.   troy
  Rugsėjis 19th, 2008 | 09:38

  O taksi ir spaudimas?

 2.   eklipas
  Rugsėjis 19th, 2008 | 10:36

  pradedu įtarti, kad geriausia kraujo spaudimo profilaktika - pastovus užimtumas ir gera alga

 3.   tetasigita
  Rugsėjis 20th, 2008 | 17:45

  Labai patiko, pralinksminot ir džiaugiuosi, kad turiu tokį talentingą draugą, linkiu sėkmės,nes kartais gerai ką nors pakeisti savo gyvenime. Šiandien per RTVi kalbėjo į JAV emigravęs rusakalbis. Jis galėjo dirbti gydytoju, bet nusprendė baigti kažkokius policijos mokslus ir dabar su malonumu dirba NY. Mobilumas tai, manau, yra gėris, nes buvimas vienoje vietoje kartais labai suriša, o turimos profesijos ir talentai niekur nedingsta

 4.   Ridas
  Rugsėjis 30th, 2008 | 00:39

  Lauksim BLOG'o apie Trucker'io darbą. Panašiai kaip buvo toks geras BLOG'as apie taksisto darbą. Atvėrė man akis (kartais pagalvodavau, gal išmainyti darbą į taksisto?). Tikėjausi, kad taksistai tebegyvena maždaug kaip 1988-aisiais, kai prasidėjo „privati iniciatyva“, kooperatyvai…

  Mielas Mindau-gėla, galiu tau išpranašauti, kad Trucker'iu gal ir dirbsi. Nors abejoju. Gal net šiek tiek ilgiau, negu taksistu. Bet tai irgi neilgam. Nes tai – ne tau (nesvarbu, kad iš veido – tip top! :)
  Savęs paieškos - gerai. Jeigu be skausmingų ilgalaikių pasekmių. Ir be didelių materialių investicijų, kurios nesugrįžta.

  O furisto darbas… ohoho… Aš net sakyčiau, kad tie furistai - tai netgi tam tikra žmonių rūšis.
  Dirbti Trucker'iu, nakvoti moteliuose ar aikštelėse su kitais furistais ir negerti - dar vienas sunkumas.

  Aš per pastaruosius ketvertą metų norėjau būti taksistu, paskui trucker'iu (rimtai, nesityčioju), paskui mėnesį padirbau apsaugoje ir pasakiau: eikit jūs… Po apsaugininko "karjeros" savęs pažinimą kol kas pristabdžiau. Nes visur maždaug tas pats, tik dekoracijos skiriasi. Net bažnyčioje. Patikėk.
  O tai, kas teikia laimę, pasitenkinimą arba vis neduoda ramybės – mūsų viduje. Viskas priklauso nuo požiūrio, genų, vaikystės, tėvų ir matyt… Aukščiausiojo malonės…
  Perstatant dekoracijas, gyvenimo spektaklio scenarijus mažai keičiasi.

  O nuotrauka tai cool !

  Redagavo Ridas 2008-09-30 00:43

 5.   Anonimas
  Spalis 3rd, 2008 | 20:15

  tokia liuksusine iliustracija:)

 6.   eklipas
  Spalis 3rd, 2008 | 23:27

  panašu, kad dėl kraujo spaudimo nepraeisiu medkomisijos (užsišviečiau asmens byloje pas daktarus) :(

 7.   Elena
  Liepa 23rd, 2014 | 17:05

  Skaudžiai, bet labai taikliai. Smagu, kad bent darbo pasiūlymų (http://www.cvonline.lt/blog/darbas-vairuotojui/) netruks :)

Rašyk komentarą